Competitie


Zaterdag:  16 december

                     
Sportpark: "Militaire Sportterrein"


 

    HaagseHout.gif


KSD/Marine - Haagse Hout


         KSD_Marine.png            Haagse_Hout_tenue.png                      
                                     
                     
      
Scheidsrechter:
A. de Jong


Aanvang: 14:30 uur

           

 

Indeling Haagse Hout 1

Programma 16 december
 
Haz Boys - Wassenaar  
KSD/Marine -  Haagse Hout  
UDO -   Alphia  
SEV -   Roodenburg  
Meerburg -   Football Fact  
WVC -  Oegstgeest  
VVSB Vrij      


 

 

Stand 4e klasse A
1 Oegstgeest.png Oegstgeest 10-28
2 SEV.png SEV 9-23
3 VVSB.png VVSB 11-22
4 Alphia.png Alphia 10-19
5 Meerburg.png Meerburg 10-19
6 Haz_Boys.png Haz Boys 10-14
7 Haagse_Hout_tenue.png Haagse Hout 10-13
8 KSD_Marine.png KSD-Marine 10-12
9 Roodenburg.png Roodenburg 10-11
10 UDO.png UDO 10-9
11 Football_Fact.png Football Factory  10-8
12 WVC.png WVC 10-7
13 Wassenaar.png Wassenaar 9--3


 


Uitslagen 9 december
 
Haagse Hout -  UDO  3-0
Alphia -  SEV  1-2
Football Fact -  WVC  1-2
Roodenburg -  Haz Boys  1-1
Oegstgeest -  KSD/Marine  5-2
Wassenaar -  VVSB AFG
Meerburg was vrij      

 

Nieuwsbrief
Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief!
Aanmelden
Afmelden
50 Inschrijvers
Afgelastingen

U kunt zaterdags vanaf 8.30 uur zien welke wedstrijden er wel of niet doorgaan.

Door op onderstaand logo Sportsignaal te klikken kunt u het zien.



Voor landelijke afgelastingen klik dan op onderstaand logo NOS Teletekst en ga naar pagina 603.


De afgelastingen nu ook via de KNVB site.

Men gaat naar de site www.knvb.nl.

  • Dan zoeken op club.
  • Voer de naam van Haagse Hout in.
  • klik op zoek en vindt.
  • Vervolgens bovenin op, programma deze week, en men ziet alle wedstrijden zowel de uit als thuiswedstrijden welke die week verspeeld worden.
  • In de kolom status staat dan de vermelding afgelast.

Uitleg

Wat wordt verstaan onder landelijke competities?

  • Senioren Hoofdklassen op zaterdag en zondag
  • A-junioren Eredivisie en 1e divisies
  • B-junioren Eredivisie en 1e divisies
  • C-junioren 1e divisies
  • D-pupillen 1e divisies
  • Vrouwen Eredivisie, hoofdklasse en 1e klassen

Wat wordt in West 2 verstaan onder Categorie A?

  • mannen veldvoetbal: standaard 1e t/m de 4e klasse
  • mannen veldvoetbal: reserve hoofdklasse t/m de reserve 3e klasse
  • vrouwen veldvoetbal: 2e klasse
  • A-, B-, C-junioren: 2e en 3e divsie, alsmede hoofd- en eerste klassen
  • D-pupillen: 2e divisie en hoofdklasse

Wat wordt in West 2 verstaan onder Categorie B?

  • De lagere elftallen die spelen in de overige reserve klassen, inclusief alle meisjes junioren die uitkomen in de jeugd en  meisjescompetitie.

Let op!

  • Alle bekerwedstrijden vallen qua afgelasting onder de categorie A. Dit geldt dus ook voor pupillen en lagere senioren en junioren.

 



Print deze pagina Print deze pagina

 
Bezoekers

 1465205 Bezoekers

 48 Bezoekers online

Kalender
Registreren / Inloggen

Opnieuw inloggen
---

Naam :

Wachtwoord


 Aantal bezoekers 65 leden


Bezoekers ingelogd

( niemand )
Sociale Netwerken

Boven