Competitie


Zaterdag:  21 oktober

                     
Sportpark: "Vlamenburge"


 

    HaagseHout.gif


Haagse Hout - Roodenburg


          Haagse_Hout_tenue.png            Roodenburg.png             
              
            
      
Scheidsrechter:
Isri Shamsoender



Aanvang: 15:00 uur

           

 

Indeling Haagse Hout 1

 


Programma 14 oktober
 
Haagse Hout -  Roodenburg  
Football Fact  -  SEV  
GOL Sport -  WVC  
Oegstgeest -  Haz Boys  
VVSB -  Alphia  
Meerburg -  KSD/Marine  
Wassenaar -  UDO  


 

Stand 4e klasse A
1 Alphia.png Alphia 4-12
2 SEV.png SEV 4-12
3 Oegstgeest.png Oegstgeest 4-12
4 VVSB.png VVSB 4-9
5 Haz_Boys.png Haz Boys 4-7
6 Haagse_Hout_tenue.png Haagse Hout 4-6
7 Football_Fact.png Football Factory  4-6
8 UDO.png UDO 4-6
9 Roodenburg.png Roodenburg 3-4
10 Meerburg.png Meerburg 3-3
11 KSD_Marine.png KSD-Marine 4-2
12 WVC.png WVC 4-0
13 Wassenaar.png Wassenaar 4-0
14 golsport.png GOL Sport 4-0


 


Uitslagen 14 oktober
 
GOL Sport -  Haagse Hout  1-12
Football Fact  -  Oegstgeest   0-5
KSD/Marine -  Haz Boys   2-2
Meerburg -  SEV   1-3
VVSB -
 Roodenburg
  2-0
Wassenaar -  Alphia   0-9
WVC -  UDO   1-2

 

Nieuwsbrief
Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief!
Aanmelden
Afmelden
52 Inschrijvers
Kleedkamer en Veldindeling thuiswedstrijden

Laatst bijgewerkt:  dinsdag 10 oktober 2017 (07:30 uur)


 

Scheidsrechters: Bij verhindering bijtijds afmelden bij Jan van Cuijk, telefoon 06-22696829
Verklaring afkortingen:  Competitieompetitiewedstrijd, Bekerekerwedstrijd, Vriendschappelijkriendschappelijk, Haaglanden Voetbal toernooiaaglanden Voetbaltoernooi
 
Veld 1 is een grasveld, veld 2 is een kunstgrasveld; Veld A zijn de halve velden vr de middellijn, veld B n de middellijn. Bij afkeuring
van veld 1 heeft SN-1(za) het recht om op veld 2 te spelen. De wedstrijden die gepland staan op veld 2 worden dan afgelast!
 
Let op! Nieuwe wedstrijdvorm bij de JO9. Kijk ook bij 'Spelregels' (Algemeen, Wedstrijdinformatie) >>>
zonder_respect2.png   Alle getoonde wedstrijden en toegewezen scheidsrechters, kleedkamers en velden zijn onder voorbehoud!  
  Het bestuur kan op de wedstrijddag nog wijzigingen doorvoeren.  


Klik hier voor het volledige thuis-/uit programma (en afkeuringen) van de komende weken.
zonder_respect2.png



 

Week 42 : ma. 16-10-2017 / zo. 22-10-2017
Datum Aanvang Soort    Team HH Hanger    Tegenstander Hanger   Veld    ScheidsrechterScheidsrechter
Inhaalprogramma lagere senioren & jeugd
 
21-10-2017 09:30 uur Beker    MO11-1 1    Ter Leede MO11-1 3   1a    Kees Romeijn
21-10-2017 10:00 uur Beker    MO15-1 2    DoCoS MO15-1 4   2    Arvind Jogi
21-10-2017 12:00 uur Beker    VR-1 5    Rijnvogels VR3 6   1    Peter Rombouts
21-10-2017 12:00 uur Beker    JO15-1 1    Foreholte JO15-6 3   2    Kheidir Battouy
21-10-2017 15:00 uur Competitie    SN-1 2    Roodenburg 1 4   1    S. Isri
21-10-2017 15:00 uur Competitie    VE-1 1    Graaf Willem II/VAC VE1 3   2    Kheidir Battouy
 
22-10-2017   (Nog) gn thuisprogramma
 
 



 

Week 43 : ma. 23-10-2017 / zo. 29-10-2017
Datum Aanvang Soort    Team HH Hanger    Tegenstander Hanger   Veld    ScheidsrechterScheidsrechter
Activiteit: Vrijdag 27 oktober,  Halloween voor de O9, O11 en O13
 
28-10-2017 08:30 uur Competitie    JO9-2 1    Foreholte JO9-3 3   1a    Een van de leiders(spelleider)
28-10-2017 08:30 uur Competitie    JO11-4 2    Wilhelmus JO11-5 4   2b    Nizar Temlali
28-10-2017 08:30 uur Competitie    JO11-1 2    Quick Boys JO11-3 4   2a    Kheirdine Battouy
28-10-2017 10:00 uur Competitie    JO17-1 1    Nootdorp JO17-2 3   2    Kheirdine Battouy
28-10-2017 10:00 uur Competitie    SN-4 2    Ariston'80 12 4   1    Farid Amlali
28-10-2017 12:00 uur Competitie    JO13-1 1    Semper Altius JO13-1 3   2    Kheirdine Battouy
28-10-2017 12:15 uur Competitie    SN-2 2    Westlandia 7 4   1    Ed Juyn
28-10-2017 13:00 uur Competitie    JO13-2 1    Blauw-Zwart JO13-3 3   2    Luca McLean
28-10-2017 15:00 uur Competitie    VE-1 1    TAC'90 VE2 3   2    Kheirdine Battouy
28-10-2017 15:00 uur Competitie    SN-1 2    Oegstgeest 1 4   1    P.P. Kortekaas
In de nacht van zaterdag 28 oktober 2017 op zondag 29 oktober 2017 gaat de Wintertijd in.
De klok gaat om 03:00 uur n uur achteruit naar 02:00 uur,  n uur extra = dus n uur extra slapen!

Zomer-Wintertijd
29-10-2017 12:00 uur Competitie    VE-2 1    PGS/VOGEL VE1 3   2    Zelf regelen
 
 



 

Week 44 : ma. 30-10-2017 / zo. 05-11-2017
Datum Aanvang Soort    Team HH Hanger    Tegenstander Hanger   Veld    ScheidsrechterScheidsrechter
 
04-11-2017 08:30 uur Competitie    JO9-3 1    UDO JO9-6 3   1a    Een van de leiders(spelleider)
04-11-2017 08:30 uur Competitie    JO9-1 1    Quick Steps JO9-1 3   1b    Een van de leiders(spelleider)
04-11-2017 08:30 uur Competitie    JO11-3 2    Stompwijk JO11-2 4   2a    Kheirdine Battouy
04-11-2017 08:30 uur Competitie    JO11-2 7    Scheveningen JO11-2 4   2b    Arvind Jogi
04-11-2017 09:45 uur Competitie    MO11-1 5    Valken'68 MO11-2 6   2a    Kees Romeijn
04-11-2017 10:15 uur Competitie    JO13-3 1    Wippolder JO13-4 3   1    Kheirdine Battouy
04-11-2017 11:00 uur Competitie    MO13-1 5    Maasdijk MO13-1 6   2    Nizar Temlali
04-11-2017 12:00 uur Competitie    MO15-1 2    Forum Sport MO15-2 4   1    Een van de leiders
04-11-2017 12:30 uur Competitie    VR-1 5    DoCoS VR1 6   2    Maurice Oosterveen
04-11-2017 14:00 uur Competitie    JO15-1 1    Concordia JO15-4 3   1    Kheirdine Battouy
04-11-2017 14:30 uur Competitie    SN-3 2    BSC '68 8 4   2    Ed Juyn
 
05-11-2017 10:00 uur Competitie    VE-1 1    Wilhelmus VE1 3   2    Zelf regelen
05-11-2017 13:00 uur Competitie    SN-1 2    Graaf Willem II/VAC 5 4   2    Peter Laponder
 
 






Vorige pagina






 



Print deze pagina Print deze pagina

 
Bezoekers

 1327701 Bezoekers

 58 Bezoekers online

Kalender
Registreren / Inloggen

Opnieuw inloggen
---

Naam :

Wachtwoord


 Aantal bezoekers 65 leden


Bezoekers ingelogd

( niemand )
Sociale Netwerken

Boven