Competitie


Zaterdag:  19 Mei
                     
Sportpark: "Vlamenburg"



HaagseHout.gif


Haagse Hout - KSD-Marine


         Haagse_Hout_tenue.png             KSD_Marine.png     

                                           
      
Scheidsrechter:
E de Leeuw


Aanvang: 14:30 uur

 

-------------------------------------

 

Zaterdag:  26 Mei
                     
Sportpark: "De Voscuyl"



HaagseHout.gif


UDO - Haagse Hout


UDO.png           Haz_Boys.png
                           

                                           
      
Scheidsrechter:
onbekend


Aanvang: 14:30 uur

Stand Haagse Hout 1
Programma 12 Mei  
UDO -  Football Fact  4-2
Haz Boys -  Haagse Hout  0-4
Roodenburg  -  Alphia  1-2
SEV -  Oegstgeest  2-2

 

Programma 19 Mei
Haagse Hout   -  KSD-Marine    
Alphia              -  UDO              
Football Fact -  Meerburg  
Roodenburg- -  SEV  
Oegstgeest -  WVC  
       
Programma 26 Mei
Haz Boys -  Roodenburg  
SEV -  Alphia               
UDO             -  Haagse Hout    
WVC -  Football Fact  
Meerburg -  VVSB  
KSD-Marine   -  Oegstgeest  

 

 

 


 


 

 

 

 




 

 

Stand 4e klasse A
1 VVSB.png VVSB 21-47
2 SEV.png SEV 20-43
3 Oegstgeest.png Oegstgeest 20-42
4 Alphia.png Alphia 20-41
5 Meerburg.png Meerburg 20-35
6 KSD_Marine.png KSD-Marine 20-25
7 Haagse_Hout_tenue.png Haagse Hout 20-25
8 Haz_Boys.png Haz Boys 21-22
9 Roodenburg.png Roodenburg 20-17
10 UDO.png UDO 20-16
11 WVC.png WVC 20-15
12 Football_Fact.png Football Factory  20-12


 

Nieuwsbrief
Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief!
Aanmelden
Afmelden
51 Inschrijvers
Weekrooster ballendienst

 

In overleg met de trainers van te voren bepalen welk veld en eventuele bijzonderheden.
 
Bij weekdienst zorgen dat er om 19.45 uur de volgende spullen op het veld liggen
- Opgepompte ballen 
- 16 gele ballen
- 16 witte ballen
- Dopjes / pionnen
- Hesjes
 
Na de training opbergen materialen (evenveel als er heen is gegaan)
 
Datum Programma Aanvang Aanwezig Speler Speler Speler Speler
 
Week 20  
dinsdag 16-5-2017 Trainen 20.00 uur 19.45 uur Mido Chafa Zakaria Bardaa Efrem Keflai Alonso Maniani
donderdag 18-5-2017 Trainen 20.00 uur 19.45 uur Mido Chafa Zakaria Bardaa Efrem Keflai Alonso Maniani
 
Week 21  
dinsdag 22-5-2018 Trainen 20.00 uur 19.45 uur Adam Najjar Robin  Elbers Manfred  Mensah Hatem  Mostafa
donderdag 24-5-2018 Trainen 20.00 uur 19.45 uur Adam Najjar Robin  Elbers Manfred  Mensah Hatem  Mostafa
 
Week 22  
dinsdag 29-5-2018 Trainen 20.00 uur 19.45 uur   Danny Stakenburg Sasha Roos Delon Tatem
donderdag 31-5-2018 Trainen 20.00 uur 19.45 uur   Danny Stakenburg Sasha Roos Delon Tatem
 
Week 23  
dinsdag 5-6-2018 Trainen 20.00 uur 19.45 uur   Dennis Helleman Enes  Urgenli Afi Gilaao
donderdag 7-6-2018 Trainen 20.00 uur 19.45 uur   Dennis Helleman Enes  Urgenli Afi Gilaao
 
Week 24  
dinsdag 12-6-2018 Trainen 20.00 uur 19.45 uur   Wassim Zanzan Edward Doran Kadir Savas
donderdag 14-6-2018 Trainen 20.00 uur 19.45 uur   Wassim Zanzan Edward Doran Kadir Savas

 



Print deze pagina Print deze pagina

 
Bezoekers

 1805098 Bezoekers

 39 Bezoekers online

Kalender
Registreren / Inloggen

Opnieuw inloggen
---

Naam :

Wachtwoord


 Aantal bezoekers 65 leden


Bezoekers ingelogd

( niemand )
Sociale Netwerken

Boven